wymyWammy z Bydgoszczy vs. Jesiotr z Wrocławia

pojedynek2_poprawki

Witajcie!

Zapraszamy was na największe wydarzenie IMPRO tej wiosny we Wrocławiu!

Będzie to pojedynek dwóch teatrów improwizowanych wymyWammy z Bydgoszczy i Jesiotra z Wrocławia! Wy zdecydujecie kto wygra!

wymyWammy to pierwsza grupa w Polsce złożona z samych dziewczyn!
https://www.facebook.com/wymyWammy

Pojedynek teatrów improwizowanych polega na tym, że najpierw jedna grupa gra swoją scenkę improwizowaną (totalnie bez scenariusza) potem druga grupa gra swoja, a wy decydujecie, która scenka była lepsza. Za lepszą scenkę grupa dostaje punkt. Ta grupa, która uzyska na koniec największą ilość punktów wygrywa cały pojedynek!

Wysoki poziom show zapewni fakt, że zarówno Jesiotr jak i wymyWammy dostało się tegorocznej edycji festiwalu „Podaj wiosło” gdzie samo uczestnictwo jest ogromnym wyróżnieniem i marzeniem dla każdej grupy impro z Polski!

Nie może was zabraknąć na tej podwójnej dawce improwizacji!

—– UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. O ile można to prosimy dokonywać wcześniejszych rezerwacji biletów poprzez wysłanie imienia i nazwiska (albo jak ktoś chce incognito to jakiegoś unikatowego ‘loginu’) na maila g r u p a . j e s i o t r @ g m a i l . c o m (usuńcie te spacje przed wysłaniem) albo na profil fejsbookowy jako wiadomość. Jedno nazwisko/login to jedno miejsce. W dniu występu proszę powołać się na swoje nazwisko/login w kasie.
Ten kto nie zarezerwuje miejsca będzie mógł kupić bilet w dniu występu o ile będą jeszcze wolne miejsca. Liczba miejsc 100. Będziemy na bieżąco informować o dostępności ——
Cena biletów:
10 PLN przed występem,
12 PLN w dniu występu

Miejsce:
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka (bardzo spoko teatr)
ul. Kuźnicza 29a (nad Kalamburami; po schodach do gry)
http://www.wctd.wroclaw.pl/

Kiedy:
5 kwienia 2014 (sobota!)
godz: 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.