ImproVizja w Infinium

Wracamy do Infinium w najbliższą niedzielę, tj. 26 stycznia 2014 roku. Wróćcie i Wy!

Moglibyśmy wrzucić tu zdjęcie słodkiego szczeniaczka lub kotka, żeby Was zmiękczyć i zachęcić do przybycia na występ, ale nie, wrzucimy nasz stały opis, plus parę zmian w strategicznych miejscach. Zobaczymy, czy się pokapujecie!

Improwizacja sceniczna jest niesamowicie trudną, ale i diabelnie śmieszną sztuką, szczególnie, jeśli się udaje, chociaż nie ma na to reguły. Na Waszych oczach i dzięki Waszym sugestiom będą powstawać na scenie wielkie wyimaginowane światy, rozgrywać się dramatyczne zdarzenia, nie zabraknie też zwrotów akcji, których nie spodziewa się nikt, nawet my.

Jesteśmy tylko narzędziem w Waszych rękach. W improwizacji aktorzy tańczą tak, jak zagra publiczność, a my… No cóż, chcemy się wybrać na dobry improwizowany dancing w Waszym towarzystwie!

Zagramy w zróżnicowane gry improwizowane oparte na rozmaitych formułach, w których Wasze sugestie będą zmienną. Spodziewajcie się niespodziewanego!

Wpadajcie do Infinium, uraczcie się zimnym piwkiem, rozsiądźcie się wygodnie i podrzucajcie nam pomysły, usadzajcie nas abstrakcyjnymi propozycjami i zmuście nas do wysilenia mózgownic do granic możliwości. O to tu chodzi!

Zagra dla Was trójmiejska grupa improwizacyjna ImproVizja w składzie: Natalia „Chomik” Matulewicz, Aneta „Neta” Wojtal, Aleksandra Żabik, Grzegorz „Rudy” Czernewski, Szymon „Szyms” Kabaciński, Sławomir „eS” Kula, Arkadiusz „Pan” Pawłowski, Michał „Skolim” Skolimowski, Michał „Niedźwiedź” Szwedow.

Do zobaczenia 26 stycznia o 20.00 w klubie Infinium na ulicy Wyspiańskiego 9. Rozrywka dla każdego! Stali bywalcy – wbijajcie i zażyjcie dawkę słodkiego impro. Nowicjusze i improżółtodzioby – wbijajcie i zobaczcie z czym to się je, no i bądźcie częścią widowiska! Bez Was nie ma nas!

CO? – Występ improwizowany grupy ImproVizja
GDZIE? – Klub Infinium, ul. Wyspiańskiego 9, Gdańsk
KIEDY? – 26 stycznia 2014, 20.00
ZA ILE? – Za piątaka! (5 PLN)

W improwizacji nie ma żadnych gwarancji, ale gwarantujemy dobrą zabawę. ZAPRASZAMY! 🙂

infinium 2c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.