Urodziny ImprovClub

Grupy: Ad Hoc, So Close i inni
Miejsce: Kraków, Artefakt Cafe, ul. Dajwór 3
Data: 15 września 2012
Godzina rozpoczęcia:
14:00
Bilety: wstęp wolny
Strona internetowa: Kliknij tutaj
Opis
: uż 15 września w Artefakt Cafe będzie warsztatowo, rozrywkowo i kabaretowo. W programie darmowe warsztaty i wykłady na temat technik improwizacji, darmowa pizza, konkursy z nagrodami i duża dawka pozytywnych emocji w wieczornej części rozrywkowej! Comedy Lab – laboratorium komedii, Open Impro i występ grupy Ad Hoc!

Szczegóły wydarzenia w rozwinięciu newsa.CZĘŚĆ WARSZTATOWA (zapisy):

http://improvclub.pl/urodziny.html#zapisy

14:00 – 15:30 – Wykład na temat praktycznej improwizacji.
Dowiesz się jakie są 4 podstawowe filary improwizacji. Kto może zostać improwizatorem i co wyróżnia dobrych graczy impro? Poznasz niektóre zasady improwizacji, czym jest akceptowanie, blokowanie i jak te schematy przekładają się na nasze codzienne funkcjonowanie. Jak korzystać z technik improwizacji na co dzień?

Wykład poprowadzi: Michał Mącznik, naczelny Improv Club.

16:00 – 17:30 – Warsztatownia impro
Po wykładzie możesz spróbować swoich sił w grach improwizacyjnych. Podczas warsztatowi, poczujesz na własnej skórze jak to jest improwizować, akceptować niechciane oferty i blokować. To praktyczna część, podczas której poznasz i zagrasz w gry improwizacyjne pod okiem trenerów IC

Warsztaty poprowadzi: Mikołaj Barbarski, bardzo kreatywny i trochę szalony improwizator Improv Club

16:30 – 17:30 – Warsztaty Improv Kids
Zapraszamy na inaugurację Improv Kids, czyli warsztatów dotyczących improwizacji oraz rozwijania szeroko pojętej kreatywności dla dzieci (a także rodziców, jeśli umieją i chcą bawić się jak dzieci). Przyświeca nam idea, że nie koniecznie inwestować w zabawki, aby świetnie się bawić z dziećmi. Zobacz jak to można robić poprzez improwizację. Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 99 lat. A w programie – rozśmieszanie smętnego królika przy pomocy grzebienia, 10 zasad dobrego kichania, ratowanie smoka przed żarłoczną księżniczką i układanie zaklęć dobrych na wszystko. I co jeszcze? To już będzie czysta improwizacja 🙂

Warsztaty poprowadzi: Maja Dobkowska – trener kreatywności, autorka książek dla dzieci, trener Improv Kids wraz z zespołem

ZAPISY NA CZĘŚĆ WARSZTATOWĄ:
http://improvclub.pl/urodziny.html#zapisy

17:30 – 18:00 PRZERWA

CZĘŚĆ ROZRYWKOWA I KOMEDIOWA (bez zapisów):

18:00 – 18:30 Oficjalne rozpoczęcie urodzin Improv Club i konkurs.
Oficjalne rozpoczęcie urodzin. W tej części przedstawimy wam specjalną improwizacyjną grę knajpianą, powiemy o jej zasadach i nagrodach. Gra będzie obowiązywać przez całą resztę wieczoru. Poza tym, powiemy więcej o naszych projektach i przedstawimy nowe projekty, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego!

18:30 – 19:45 Open Impro – Improwizuj z nami!
Open Improv to projekt który łączy szerzenie wiedzy na temat technik improwizacji i świetną zabawę. Podczas spotkania, na początku tłumaczymy kilka głównych zasad improwizacji, a następnie gramy razem z publicznością w różne gry impro. Jeżeli podobają ci się takie programy jak jak w programie Whose Line it is Anyway lub Spadkobiercy, to nie będziesz zawiedziony. Podczas tego spotkania, każdy może wyjść na scenę i spróbować swoich sił w kilkunastu różnych grach impro i przekonać się na własnej skórze, jak to jest improwizować na scenie i dobrze się bawić. Poza tym każda osoba z publiczności może mieć duży wpływ na to co się wydarzy na scenie. My tylko narzucamy ramy spotkania, to co się dzieje w trakcie, to czysta improwizacja!

20:00 – 21:15 Comedy Lab – laboratorium komedii
Comedy Lab to projekt promujący młode utalentowane osoby i grupy, które chcą się zmierzyć się ze sceną i rozbawić publiczność. Każdy ma szansę zmierzyć się różnymi formami komediowymi w kategoriach takich jak: Stand Up, Kabaret, Grupa Impro. Ich zadaniem jest rozbawić cię do łez i wprawić w dobry humor. Na Comedy Lab podczas naszych urodzin wystąpią znani już z wcześniejszych odsłon CL: Michał Leja (Stand Up), Wojciech Pięta (Stand Up), Bartosz Świąder (Stand Up) oraz Grupa So Close (grupa impro).

21:30 – 22:40 Występ grupy Ad Hoc
Głównym punktem kabaretowo-rozrywkowym będzie występ grupy Ad Hoc!
Ad Hoc to prawdziwa mieszanka osobowości scenicznych, które specjalnie dla was wystąpią na urodzinach Improv Club. Od prawie 4 lat, bawią i zaskakują publiczność przedstawiając różne gry i formy improwizacji scenicznych. Będziecie ich mieli okazję zobaczyć na żywo już o 21:30.

Więcej o grupie Ad Hoc na stronie: www.AdHoc.art.pl

CZĘŚĆ IMPREZOWA! (bez zapisów)

23:00 – Impreza do rada. Gra mistrz Polski Pan Zimna Łapa
Od godziny 23:00 w piwnicach Artefaktu, za gramofonami stanie dla was mistrz Polski VChamps 2011, Pan Zimna Łapa!
Jako zapalony DJ nie znosi ograniczeń, w swoich setach w brawurowy i zaskakujący sposób łączy rozmaite gatunki wśród których znajdują się: funk, 80’s disco, ghettofunk, breaks, solidne mash-upy, najprawdziwszy rap, miami bass, również jungle, roots reggae, afrobeat, dubstep, jump up, filter house, a nawet speed garage i bass music. Swą muzykę okrasza umiejętnie dobranymi efektami, i przede wszystkim wyśmienitymi, melodyjnymi skreczami, tworząc na gramofonach porywający, żywy set pełen pozytywnej energii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.