The Kumpels – W Gorącej Wodzie Kompani i Ad Hoc

plakat_s1Grupy: W Gorącej Wodzie Kompani i Ad Hoc
Miejsce:
Gdańsk, Uniwersytet Gdański, Aula Wydziału Filologicznego
Data: 25 maja 2010
Godzina rozpoczęcia:
19:00
Bilety:
10 zł (ulgowy) / 20 zł (normalny) do nabycia przed spektaklem
Strona internetowa
: W Gorącej Wodzie Kompani i Ad Hoc
Opis
: Na uwieńczenie tego pięknego roku akademickiego, Kompani zdecydowali się zgotować kochanym widzom i sobie kolejne zaskakujące rozwiązanie – sceniczne szranki i konkury ze znamienitymi gośćmi!
W Gorącej Wodzie Kompani to niezależna grupa teatralna z Trójmiasta, zajmująca się sztuką improwizacji. Kompania to piękne kobiety i mądrzy mężczyźni: Ewa Czernowicz, Małgorzata Różalska, Małgorzata Tremiszewska, Magdalena Walaszczyk, Karolina Wróbel, Szymon Jachimek, Paweł Kukla, Łukasz Ławniczak, Kacper Ruciński, Jakub Śliwiński i wujek Wojciech Tremiszewski.
Grupa „Ad-hoc” powstała w 2008 roku. Grupa przedstawia ponad godzinny program zbudowany w oparciu o sugestie widowni. Inspiracją dla występów jest amerykańskie show „Whose line is it anyway”. Właśnie z tego programu zaczerpnięta została koncepcja improwizowanych gier i scenek, które kabareciarze przedstawią na scenie. Publiczność ma wpływ na każdy z tworzonych na żywo skeczy – może wybrać miejsce akcji, postacie, które mają w nim wziąć udział czy też nawet wtrącić niektóre kwestie. W Gdańsku gościć będą: Alan Pakosz (Kabaret PUK), Tomasz Biskup (Kabaret PUK), Marcin Wojciech (Kabaret Chwilowo Kaloryfer), Michał Ociepa (Kabaret Ucho), Janek Malinowski (Kabaret Ucho).

1 Komentarz

  1. waldek

    Bardzo fajny wystep. Mam nadzieje, ze coraz czesciej bedzie mozna zobaczyc obie grupy razem na scenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.