Serial Spadkobiercy

Już jutro w Teatrze Bajka w Warszawie odbędzie się pierwsza w tym sezonie telewizyjna realizacja improwizowanego serialu Spadkobiercy autorstwa Dariusza Kamysa z kabaretu Hrabi. Nagrania odbędą się o 18:00 i 20:30. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą czym są Spadkobiercy, już wyjaśniam.

Spadkobiercy to improwizowana parodia konwencji opery mydlanej, na motywach między innymi „Dynastii”, „Dallas” czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Reszta to improwizacja aktorów.

Pierwszy w tym roku odcinek Spadkobierców zostanie wyemitowany w TV4 już 28 lutego o 20:30. Do stałej obsady dołączy Maria Czubaszek. Czy to dobre posunięcie? Zapraszamy do dyskusji pod wpisem.

3 Komentarzy

  1. GR0s

    Nie wiem czy udział Marii Czubaszek jest dobrym pomysłem. W odcinku, w którym brała udział jako gość nie przekonała mnie do siebie.

  2. prowokator

    Według mnie jest ten serial jest świetnym pomysłem i bawi mnie nieraz do łez. Widać, że artyści kabaretowi coraz bardziej staraj a si e wczuwać w odgrywane przez siebie postacie. Obsada jest doskonale skompletowana. Chciałbym zobaczyć odcinek, w którym w każdej scenie występowałby gość spoza stałej ekipy kabareciarzy

  3. футболки купить

    ок недурно

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.