Fast and Loose

Fast and Loose to program emitowany na kanale BBCTwo. Uczestnicy biorą udział w serii improwizowanych skeczy, w których komicy wcielają się w różne postaci w różnych gatunkach filmowych. Obecna seria liczy 8 odcinków i jest prowadzona przez Hugh Dennisa.

Styl i format jest bardzo podobny do angielskiej wersji Whose Line is it Anyway?, którą również produkował Dan Patterson. W każdym odcinku pojawia się szóstka uczestników oraz dodatkowy gość specjalny, który bierze udział w jednej z gier.

 • Fast and Loose 1×01

  Pierwszy odcinek nowego programu improwizowanego. W każdym odcinku szóstka uczestników bierze udział w improwizowanych scenkach sugerowanych przez gospodarza.

  Uczestnicy: Justin Edwards, Pippa Evans, Greg Davies, Humphrey Ker, Laura Solon, Marek Larwood oraz gość specjalny David Armand.

  Continue reading →
 • Fast and Loose 1×02

  Drugi odcinek nowego programu improwizowanego. W każdym odcinku szóstka uczestników bierze udział w improwizowanych scenkach sugerowanych przez gospodarza.

  Uczestnicy: Justin Edwards, Laura Solon, Wayne Brady, Jonathan Mangum, Jess Ransom, Humphrey Ker

  Continue reading →
 • Fast and Loose 1×03

  Trzeci odcinek nowego programu improwizowanego. W każdym odcinku szóstka uczestników bierze udział w improwizowanych scenkach sugerowanych przez gospodarza.

  Uczestnicy: Justin Edwards, Jess Ransom, Greg Davies, Humphrey Ker, David Armand, Marek Larwood

  Continue reading →
 • Fast and Loose 1×04

  Czwarty odcinek nowego programu improwizowanego. W każdym odcinku szóstka uczestników bierze udział w improwizowanych scenkach sugerowanych przez gospodarza.

  Uczestnicy: Justin Edwards, Pippa Evans, Wayne Brady, Jonathan Mangum, Ruth Bratt, David Reed

  Continue reading →
 • Fast and Loose 1×05

  Piąty odcinek nowego programu improwizowanego. W każdym odcinku szóstka uczestników bierze udział w improwizowanych scenkach sugerowanych przez gospodarza.

  Uczestnicy: Justin Edwards, Pippa Evans, Greg Davies, Humphrey Ker, Laura Solon, Marek Larwood

  Continue reading →