LUBIETO i ŻBIK w Szortach

Grupy: LUBIETO i ŻBIK
Miejsce: Warszawa, Klubokawiarnia Resort, ul. Bielańska 1
Data: 16 grudnia 2012
Godzina rozpoczęcia:
20:00
Bilety: 10 zł
Opis: Czy się zmieszczą? Czy będzie trzeba poszerzać albo pruć?
Przyjdź i przekonaj się sam!

Grupa imrowizacyjna LUBIETO przedstawia spektakle w całości improwizowane. Nie ma czasu nabkonsultacje z innymi aktorami, jak odegrać scenę, czy jaką przedstawić historię. 3 2 1 Improv! Gramy. Grupa imrowizacyjna LUBIETO przedstawia spektakle w całości improwizowane. Nie ma czasu nabkonsultacje z innymi aktorami, jak odegrać scenę, czy jaką przedstawić historię. 3 2 1 Improv! Gramy.
To publicznośc decyduje o tematyce oraz przebiegu całego show, dając nam inspiracje. Czasem jest to słowo, czasem pół, czasem (nie)mądrze brzmiące zdanie. Inspiracją może być wszystko, byle tylko wyszło od widzów.
Ostatecznie scena weryfikuje to, czy aktorzy wyszli zwycięsko z konfrontacji z pomysłami widowni.

ŻBIK to grupa kilku młodych ludzi zajmujących się improwizacją kabaretową. Zespół powstał na obraz i podobieństwo innych tego typu tworów istniejących w kraju i za granicą. Jeśli ktoś wie o co chodzi, to pewnie kojarzy serial Spadkobiercy czy amerykański program Whose Line Is It Anyway? Jeśli nie wie, już wyjasniamy.
Na poczekaniu, wspomagani Waszymi pomysłami i sugestiami, tworzymy zupełnie spontaniczne i niepowtarzalne scenki. Wszystko jest wymyślone na bieżąco i całkowicie zaimprowizowane. Całość utrzymana jest w dzikiej, nieposkromionej i nie zawsze poprawnej formie, co sprawia, że nasze występy oglada się czasem z uśmiechem na twarzy, czasami tarzając się po ziemi, a zdarza się, że i z szyderczym uśmiechem. Bo nigdy nie są takie same!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.