Weekend z Klancykiem: Klancyk! i W Gorącej Wodzie Kompani

Grupy: Klancyk! i W Gorącej Wodzie Kompani
Miejsce: Warszawa, Klub Komediowy Chłodna 25
Data: 9 września 2012
Godzina rozpoczęcia: 20:00
Strona internetowa: Klancyk i WGWK
Bilety: 30zł / 40zł; karnet na 3 dni: 75zł / 100zł
Opis:
W Gorącej Wodzie Kompani
POJEDYNEK DWÓCH OPOWIEŚCI
W Gorącej Wodzie Kompani z Trójmiasta. Impro zakrapiane bujną falą Bałtyku i jod wypluwany z płuc przez aktorów, gdy mówi się „szczepan” lub „szczyl”. Przeplatające się opowieści o korsarzach, hanzie i obronie westerplatte w sosie słodko-kwaśnym. Jesteśmy zgubą dla smutków. Jesteśmy maczugą zadającą niewygodne pytania. Jesteśmy kurą i jajkiem jednocześnie. To wszystko albo coś zupełnie innego – w zależności, co się akurat zaimprowizuje – w długiej formie, na którą zapraszamy, pt. „Pojedynek dwóch opowieści”. Przyjdź, sprawdź nas i porównaj do czegokolwiek! (bo taka już jest nasza ludzka natura, że lubi porównywać).
Teatr Improwizowany KLANCYK
LONGPLAY
Spektakl to długa forma improwizowana. Jedno słowo, dane przez publiczność, jest inspiracją do monologu i serii scen, układających się w kolaż skojarzeń i nawiązań. Żadnych gier, żadnych wymyślnych założeń, tylko fabuła, wyimprowizowana na waszych oczach przez siedem osób umiejscowionych na scenie i wyposażonych w niepowtarzalne umiejętności kojarzenia rzeczy z rzeczami. Czasem całkiem dziwnych rzeczy.

A po spektaklach zapraszamy na Dżem impro z udziałem aktorów obu grup, czyli szalone i nieprzewidywalne zwieńczenie wieczoru w którym wydarzyć może się wszystko (na prawdę wszystko).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.