Weekend z Klancykiem: Klancyk! i Ad Hoc

Grupy: Klancyk! i Ad Hoc
Miejsce: Warszawa, Klub Komediowy Chłodna 25
Data: 7 września 2012
Godzina rozpoczęcia: 20:00
Strona internetowa: Klancyk i Ad Hoc
Bilety: 30zł / 40zł; karnet na 3 dni: 75zł / 100zł
Opis:
AD HOC
WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ
Grupa „AD HOC” powstała w 2008 roku. W skład zespołu weszli członkowie Grupy Rafała Kmity, kabaretów PUK, Który, Ucho, Chwilowo Kaloryfer oraz kabaretu Róbmy Swoje i zapoczątkowali serię Wieczorów Komedii Improwizowanej.
Interesują nas zarówno krótkie improwizowane gry jak i długie formy improwizowanych przedstawień. Uczestniczyliśmy w warsztatach improwizacji teatralnej pod kierunkiem kanadyjskiego mistrza Chucka Mentona i teraz staramy się przekładać jego nauki na scenę.

TEATR IMPROWIZOWANY KLANCYK
ZAGROŻONE GATUNKI
To pierwszy długoformatowu spektakl Klancyka. W tym spektaklu sugestie widzów dotyczą konwencji teatralnej, filmowej lub literackiej. Publiczność oglądała już m.in. socrealistyczny musical o wierze, dramat medyczny o zanikających wartościach rodzinnych, western o wierności. Słuchała zwierzeń przedstawicieli ginących zawodów takich jak onomatopejarz szupotnik, spowiedzi upadłych mistrzów sportu, wspomnień o dżentelmenach – prawdziwie zagrożonym gatunku.
To jedyna i niepowtarzalna okazja by obejrzeć ten spektakl, gdyż wraca na afisz specjalnie z okazji weekendu z Klancykiem.

A po spektaklach zapraszamy na Dżem impro z udziałem aktorów obu grup, czyli szalone i nieprzewidywalne zwieńczenie wieczoru w którym wydarzyć może się wszystko (na prawdę wszystko).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.