GIT w Autsajderze

GIT AutsajderGrupa: GIT
Miejsce: Gdańsk, klub Autsajder, ul. Do Studzienki 34A
Data: 12 marca 2013
Godzina rozpoczęcia:
20:00
Bilety:
wstęp darmowy
Opis: Nie będziemy na początku wiosny siedzieć w domach, tylko zaproponujemy Wam kolejny występ!
Tym razem zapraszamy już 12. marca 2013 roku do klubu Autsajder w Gdańsku przy ul. Do Studzienki 34A. Co się będzie działo? Wszystko, a konkretniej jedyne w swoim rodzaju improwizowane widowisko w wykonaniu trójmiejskiej Grupy Improwizacji Teatralnych. Będziemy robić to co wy nam narzucicie.
Czym są improwizacje teatralne? To niezwykle wymagająca, ale jakże pasjonująca i ekscytująca forma działalności scenicznej oparta na, tutaj niespodzianka, totalnej improwizacji! Aktorzy będą na poczekaniu wymyślać dialogi, tworzyć barwne postaci i światy, o których nikt nigdy nie słyszał… wszystko z niemałą domieszką komedii, absurdu i wszechogarniającej głupawki towarzyszącej zarówno występującym jak i publiczności!
Co do publiczności, to w improwizacjach jest ona praktycznie częścią przedstawienia – nikt inny jak właśnie Wy będziecie dawać nam pomysły na postacie, miejsca czy sytuacje, w których się będziemy znajdować. A my, no cóż, zatańczymy jak nam zagracie! W Infinium graliśmy np. magnetofon na pieczarki. A teraz wy możecie nam narzucić żebyśmy zagrali coś równie absurdalnego!
Dlatego nie zastanawiajcie się dłużej i wpadajcie zwarci i gotowi już 12. lutego do klubu Autsajder. Zapowiada się wieczór obfity w mniej lub bardziej błyskotliwe puenty, masa śmiechu, no i oczywiście to co publiczność kocha najbardziej, czyli zakłopotanie aktorów… Tak czy inaczej – nie możecie tego przegapić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.