Defekt Uboczny i Dwutakt IMPROwizują na Chłodnej!

10978672_918140584885173_915218088355019592_nTadam! Zapraszamy w dniu 22 lutego o 17:00 na kolejny wieczór I M P R O na Chłodnej 25 w Warszawie!
Tym razem zobaczycie krótkie i długie formy w wykonaniu: Defektu Ubocznego i Dwutaktu!
Natchnieni Waszymi inspiracjami stworzymy historie, które zaskoczą nas wszystkich! Zagramy je na żywo bez scenariusza, dając się ponieść nieposkromionej fantazji i wyzwalając nieprzewidywalne emocje!

WSTĘP WOLNY!!!! (ale akceptujemy także dobrowolne datki na naszą edukacje i rekreację:))

Występujący o sobie:

D W U T A K T: Wyobraź sobie, że pada deszcz, a Ty wkraczasz do jaskini. Zewsząd spowija Cię ciemność. Nie wiesz, co się wydarzy. Po włączeniu światła może się okazać, że wokół Ciebie znajdują się różowe słonie, marchewkowe rizotto lub impersonifikacja Napoleona. Albo i nie. Sęk w tym, że dzieje się tyle, że nawet nie wiesz, skąd w jaskini wziął się cholerny włącznik światła?! I po co do cholery właziłeś do ciemnej jaskini?! Dwutakt to przełącznik, który odpala mechanizm. Powiedz tylko słowo. Patrz jak przed Twymi oczyma dzieje się improwizacja. Wyjdź z jaskini. Jaskinie są niebezpieczne.

D E F E K T U B O C Z N Y: Był rok 2014, styczeń. W zakamarkach dusz rodziła się miłość do IMPRO. Była to miłość gotowa na wszystko, bez względu na przeszkody i konwenanse. Z tej miłości poczęta została ciąża mnoga, która zakończyła się szczęśliwie porodem w pierwszy majowy poranek. Na świat przyszedł Defekt Uboczny, grupa niewyżytych optymistów, którzy wybrali impro jako swoją drogę życia, porzucając schematy i znane scenariusze. Bezwarunkowo zaakceptowali swoje własne defekty i postanowili uprawiać wolną miłość do improwizacji w miejscach publicznych, rozsiewając wirusa IMPRO.

https://www.facebook.com/events/1549666895312236/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.