Debiut ImproVizji w Infinium!

Od paru miesięcy ImproVizjerzy w pocie czoła i oparach absurdu pracowali nad przygotowaniem swojego debiutanckiego występu. Całe przygotowania świata jednak nic nie dadzą, bo widowisko, które stworzą 24 listopada o godzinie 20.00 w klubie Infinium będzie jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną sceniczną realizacją tego, co siedzi w głowach obecnych widzów!

Trójmiejscy improwizatorzy zagrają w zróżnicowane gry oparte na różnych, mniej lub bardziej popularnych formułach, w których sugestie publiczności będą zmienną. Można się spodziewać niespodziewanego!

WJAZD ZA FREE!

Zagra nowa trójmiejska grupa improwizacyjna ImproVizja w składzie: Natalia „Chomik” Matulewicz, Aneta „Neta” Wojtal, Aleksandra Żabik, Grzegorz „Rudy” Czernewski, Szymon Kabaciński, Sławomir „eS” Kula, Arkadiusz „Pan” Pawłowski, Michał „Skolim” Skolimowski, Michał „Niedźwiedź” Szwedow.

Do zobaczenia 24 listopada o 20.00 w klubie Infinium na ulicy Wyspiańskiego 9. Warto wpaść, zobaczyć z czym to się je i przede wszystkim być częścią widowiska! Bez Was nie ma nas!

KTO? – Grupa Improwizacyjna IMPROVIZJA
CO? – Debiutancki improwizowany występ
GDZIE? – Klub Infinium, ul. Wyspiańskiego 9, Gdańsk
KIEDY? – 24 listopada 2013, 20.00
ZA ILE? – ZA DARMO!

1456878_604507102920243_201455314_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.