Wybór należy do was

Od początku roku co miesiąc dodajemy tzw. bonusy. Są to przetłumaczone przez naszą grupę inne programy improwizowane niż amerykańska wersja Whose Line is it Anyway?. Jest to nasz projekt, który ma na celu uświadomienie ludziom, że WLiiA US nie jest jedynym programem improwizowanym. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych osiągnięć i będziemy kontynuować ten projekt. Skoro Wy, Fani, jesteście głównymi odbiorcami naszej pracy, powinniście mieć wpływ na to, co chcecie oglądać. I od dzisiaj dajemy Wam taką możliwość. Szczegóły zasad głosowania w rozwinięciu newsa.

Jak pewnie zauważyliście w menu środkowym została dodana ankieta. Jest w niej 5 opcji do wyboru: WLiiA UK, Drew Carey Show LIVE, Thank God You’re Here i Drew Carey’s Green Screen Show oraz obojętnie. Każdy ma możliwość oddania jednego głosu dziennie. Mimo pozornej możliwości oddania głosu przed upłynięciem doby, drugi głos nie jest liczony. Głosowania będą trwały do północy 7 dnia miesiąca, w którym będzie udostępniony odcinek bonusowy. Po tym terminie będzie możliwe jedynie zobaczenie wyników ankiety oraz szacowany termin udostępnienia odcinka bonusowego. Zapraszamy do komentowania tej nowości jak również krytyki (ale tylko konstruktywnej 🙂 ).

15 Komentarzy

 1. Widelec

  Brawo!
  Od pół roku jestem z wami i myślałem, że mnie już niczym nie zaskoczycie. A tu, możliwość wyboru programu jaki wkrótce zostanie przetłumaczony na polski i oglądnięty 😛 Brawo, administracja. Tylko za bardzo nie rozumiem czemu ma służyć codzienne głosowanie. Dajmy przykład: Jakiś wielki fan „thank god you’re here” będzie głosował codziennie na swój program i przegłosuje załóżmy 50 osób które oddały głos jednorazowo na Whose line UK. Więcej ludzi będzie miało korzyść z WL, ale to TGYH wygra – trochę nie sprawiedliwe. Oczywiście rozumiem wasze zamiary, chcecie jak najwięcej ludzi wchodziło na waszą stronkę i powiększyć wpływy z wyświetlania reklam(swoją drogą, czemu na tej stronie nie ma żadnych reklam? nawet gdy mam wyłączonego adbloca :P).
  I jedno pytanko : czy istnieją inne programy tego typu co Whose line ?

  Dzięki za tłumaczenie !

 2. Tadek (Post autora)

  @Widelec, głos można oddać raz na 24 godziny, więc jedna osoba może oddać co najwyżej 8 głosów w ciągu całego głosowania. Więc 1 megafan nie ma szans z 50 „umiarkowanymi” innymi fanami. To głosowanie również sprzyja częstszemu odwiedzaniu naszej strony, jak również pewnego rodzaju ułatwienie, gdy jakaś osoba równie mocno chciałaby zobaczyć np TGYH i DCGS.
  Co do innych programów typu WL to oczywiście mnóstwo spin-offów, spora lista na stronie programu na angielskiej wiki.

 3. magnetowid

  Kochani, uwielbiam Was, ale „dalej kontynuować” to wielki błąd językowy, zwany pleonazmem.

 4. Tadek (Post autora)

  @Magnetowid, poprawione 🙂

 5. yakka

  Świetny pomysł! tak trzymać

 6. DonZ

  grin skrin szoł 😉

 7. kacperek

  Więc zwycięski program będzie comiesięcznym bonusem… A co z pozostałymi? Chodzi mi o brytyjską wersję Wliia i Thank God You’re Here. Będą się pojawiać czy zawiesicie póki co ich tłumaczenie?

  Póki co, widzę, że Green screen wygrywa.Ja zagłosowałem na Wliia UK

 8. Tadek (Post autora)

  @kacperek, głosowanie będzie powtarzane co miesiąc, i tłumaczony będzie tylko zwycięski program. Pozostałe czekają aż im uda się zdobyć najwyższą ilość głosów.

 9. General

  Whose UK:)

 10. kier

  Hmm a może bonusem zostałby zupełnie pierwszy odcinek whoseline?

 11. Tadek (Post autora)

  @#kier, uwierz mi, nie chciałbyś tego zobaczyć. Odcinek pilotowy był bardzo słaby.

 12. kier

  hmm zapewne masz rację, jednak ciekawość …

 13. Stefanek

  Tadek- Potwierdzam

 14. Japko

  Ja za to cierpię strasznie, że nikt nie tłumaczy Drew Carey Show i nigdzie nie można znaleźć napisów ani wersji z lektorem (a leciało na TVN7). Szkoda, że nie wybraliście Drew Carey Show Live, chociaż tyle by było dla fanów tego show. A wszystko przez Whose Line, bo tam poznałam Drew Carey’a 😛

 15. kier

  Cały dzisiejszy ciężki dzień pracy marzyłem o nowym thank god youre here 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.