Sezon 5

Z WLWiki
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spis treści

5x01 (5x11)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Whoopi Goldberg, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Tylko pytania: Cała czwórka jest ostatniej nocy na międzynarodowym rejsie singli.
Dwie kwestie: Colin jest dowódcą ostatniej kolonii ludzi na Marsie. Wraz z Ryanem ("Co to jest?" i "Jestem w nastroju") i Whoopi ("Przemyślałeś to?" i "To niemożliwe") są atakowani przez wrogich kosmitów i desperacko próbują obmyślić plan.
Rekwizyty: Wayne i Whoopi vs Colin i Ryan.
Żywa sceneria: Ryan stara się zaimponować dziewczynie, Colinowi, w wesołym miasteczku, gdzie próbują różnych atrakcji. Wayne i Whoopi są rekwizytami.
Pomocne dłonie: Colin jest rękoma Ryana, który jest bezlitosnym kapitanem pirackim, pokazującym nowemu rekrutowi, Whoopi, jak zostać piratem.
Trójgłowa gwiazda Broadwayu: Wayne, Ryan i Whoopi śpiewają dla Drew piosenkę "Kiedy myślę o twoich spodniach".
Napisy: Czyta cała czwórka jako hałaśliwe panny w mieście, na wieczorze panieńskim Whoopi.

5x02 (5x09)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Kathy Griffin, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Gość specjalny: Katie Harman, Miss Ameryki
Hollywoodzki reżyser: Colin jest reżyserem filmu, w którym Ryan jest przystojnym mistrzem golfa, udzielającym prywatnych lekcji, lubiącej flirtować Kathy, której mężem jest podstarzały milioner, Wayne. Wskazówki reżysera to: komicy "na stojaka", erotyczny niemiecki film, nieznośni pijacy.
Style muzyczne: Wayne śpiewa dla Katie Harman jako boys band.
Scenki z kapelusza: Cała czwórka przedstawia pomysły do scenek: dziwne rzeczy do pożyczenia od sąsiadów, jeśli miałbyś używać ruchów striptizerki do wykonywania codziennych czynności, najgorsze rzeczy do powiedzenia gdy widzisz kogoś nago po raz pierwszy, dziwne programy TV, w których mógłby wystąpić Pan Rogers, niestosowna pora na wydawanie zwierzęcych odgłosów.
Żywa sceneria: Ryan jako Batman i Colin jako Robin dostają zgłoszenie od komisarza Gordona, że BatGirl jest przetrzymywana w starym szybie kopalnianym. Wayne i Katie Harman są rekwizytami.
Rekwizyty: Drew i Wayne vs Ryan i Kathy.
Napisy: Czyta cała czwórka wraz z Katie Harman, po konkursie Miss Ameryka rozmawiają o wygranej Katie.

5x03 (4x06)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Brad Sherwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Rozdanie nagród: Brad i Wayne rozdają nagrody w dziedzinie "Studentów imprezowiczów" i wręczają je Ryanowi i Colinowi.
Osobliwe przyjęcie: Brad urządza przyjęcie, jego gośćmi są: Wayne jako odcinek programu "Mam sekret", Colin jako foka w basenie wykonująca sztuczki przed kamerami, Ryan jako seria wypadków na polowaniach uwieczniona na taśmie.
Scenki z kapelusza: Cała czwórka przedstawia swoje pomysły do scenek: jakie byłoby twoje życie, gdyby twoi rodzice byli obrażającymi komikami, co jest w telewizji w piekle, sentencje napisane na karteczkach w ciastkach z wróżbami dla wieśniaków, hitowe piosenki z musicali o biustach.
Barman: Brad śpiewa dla Wayne'a, który jest podekscytowany Bradem, Colina wściekłego z powodu otrzymania mandatu za nadmierną szybkość, Ryana, który jest zakochany w brzydkich butach.
Rekwizyty: Drew i Ryan vs Brad i Wayne.
Napisy: czyta Brad jako rosyjski trener gimnastyki zdenerwowany na swoją drużynę.

5x04 (5x12)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Brad Sherwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Gość specjalny: Florence Henderson
Zamiana liter: Brad i Colin są kochankami w sypialni Brada, zostają nakryci przez jego rodziców, Ryana i Wayna, litera P zastępuje literę L.
Duet: Brad i Wayne śpiewają dla Florence Henderson w stylu disco.
Jeśli wiesz co mam na myśli: Brad, Colin i Ryan są piekarzami kończącymi nocną zmianę.
Dubbing: Ryan to atrakcyjny czyściciel basenów, który flirtuje z panią domu, Florence, kiedy z podróży wraca jej mąż, Colin. Dubbinguje Brad.
Pomocne dłonie: Colin jest rękoma Ryana, który jest Jan Brady rozmawiającą ze swoją matką, Florence, jak być atrakcyjną dla chłopców.
Napisy: Czytają wszyscy jako dzieci Brady skarżące się Florence.

5x05 (4x25)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Greg Proops, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Superbohaterowie: Kryzys to brak karteczek samoprzylepnych, a zapobiec mu muszą: Greg jako Człowiek Opóźniona Reakcja, Ryan jako Dziewczynka Zbyt Szybko Wpadająca W Histerię, Colin jako Wesoły Ekshibicjonista i Wayne jako Człowiek Ciągle Potrącany Przez Samochód.
Style muzyczne: Wayne śpiewa dla prowadzącej Bingo, Ivy, jako Michael Jackson w "Thrillerze" z Rayanem, Colinem i Gregiem tańczącymi jako Zombie.
Wielokrotna osobowość Greg, Colin i Ryan są uwięzieni na bezludnej wyspie z lornetką (Jimmy Stewart), nożem (Braveheart) i menażką (Carol Channing).
Pogrzeb: Greg prowadzi pogrzeb, a Colin i Ryan są głównymi żałobnikami, na końcu scenki śpiewają piosenkę o Katherinie, która zginęła podczas gry w minigolfa.
Scenki z kapelusza: Cała czwórka przedstawia swoje pomysły do scenek: Nieprawdopodone tematy na musical, rzeczy, których nie powinienieś zostawiać na ostatnią minutę, nietypowe początki reklam leków, o czym naprawdę myśli George W. Bush podczas spotkań Rady Gabinetowej.
Irlandzka piosenka pijacka: Greg, Wayne, Colin i Ryan śpiewają o zajściu w ciążę.
Rekwizyty: Wayne i Colin vs Ryan i Drew.
Napisy: Czytają Colin i Ryan jako nastoletni bracia rozmawiający o swoich problemach z dziewczynami.

5x06 (4x33)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Kathy Greenwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Tylko pytania: Wszyscy są w alternatywnej wersji "Czarnoksiężnika z Oz".
Reportaż na żywo: Ryan i Kathy są prowadzącymi, Colin jest reporterem w terenie mówiącym o zawodach kulturystów.
Style muzyczne: Wayne śpiewa dla Noami pracującej w UPS, w stylu disco. Ryan, Colin i Kathy pomagają.
Inforeklama: Ryan i Colin reklamują cudowny lek na obgryzanie paznokci.
Scenki z kapelusza: Wszyscy uczestnicy podają swoje pomysły na scenki: gdyby lekcje o seksie i miłości były prowadzone w stylu "Ulicy Sezamkowej", kategorie w "Va banque", w których odpowiedzią są uczestnicy Whose Line, złe rzeczy do powiedzenia kiedy masz pocałować dziewczynę.
Piosenka: Wayne, Drew, Colin i Ryan śpiewają o policjantach.
Napisy: Czytają wszyscy jako kulturyści na zawodach.

5x07 (5x01)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Greg Proops, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Stwórzmy sobie potwora: Colin jako Frankenstein i Greg jako Igor tworzą potwora (Ryan) z głową Johna Wayne'a, nogami piłkarza i tancerki z Radio Rockette oraz rękoma robota z "Zagubieni w kosmosie". Następnie tworzą dziewczynę dla Ryana (Wayne) z głową Sammy'ego Davisa Jr., rękoma Muhammada Alego i kobiety oraz nogami wielkiego kurczaka. Na koniec Ryan i Wayne śpiewają miłosną piosenkę.
Scenki z kapelusza: Wszyscy przedstawiają swoje propozycje do scenek: czego nie chcesz usłyszeć w ciemności, o czym naprawde myślą zabójcy w horrorach czekając na wejście.
Dziwni prezenterzy: Colin jest prowadzącym, współprowadzącym jest Greg będący politykiem nagrywającym film z negatywną kampanią przeciwko swojemu rywalowi, Drew. Gościem od sportu jest Wayne - imprezowy student, robiący dziwne rzeczy aby popisać się przed kumplami siedzącymi w pierwszym rzędzie. Pogodynkiem jest Ryan grający wzloty i upadki boksera z lat 40-tych.
Kapelusze: Wszyscy prezentują najgorsze video agencji randkowych.
Pomocne dłonie: Colin jest rękoma Ryana, starej wiedźmy, do której przychodzi Drew po wróżbę i magiczne miksktury.
Napisy: Czytają wszyscy jako dzieci w Halloween chodzące od drzwi do drzwi i proszące o cukierki.

5x08 (5x06)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Brad Sherwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Gość specjalny: Joanie Laurer (Chyna)
Scena do muzyki: Colin i jego żona, Wayne, relaksują się w jacuzzi w salonie piękności, są zszokowani, gdy dołącza do nich konserwator, Ryan, aby naprawić dysze. Wszystko to w stylu suspensu, romansu i filmu akcji.
Dubbing: Tancerz baletowy, Colin, jest zakochany w swojej pratnerce, Joanie, kobiecie z brutalnymi skłonnościami. Podczas rozgrzewki wkracza zazdrosny mąż Joanie, Ryan, trener baletu. Dubbinguje Brad.
Zamiana liter: Jest dzień nowych członków na obozie nudystów. Doświadczona para, Brad i Colin, organizują piknik, do którego przyłączają się Ryan i Wayne. Literę P zastępuje litera G.
Osobliwe przyjęcie: Brad urządza przyjęcie, jego gośćmi są: Wayne, jako lustrzane, mówiące odbicie wszystkich, Colin jako sprośny pucybut mający szczotki do polerowania na klatce piersiowej i elektryczną maszynkę do polerowania w tyłku, Ryan jako wszystkie postaci z gejowskiego westernu.
Irlandzka piosenka pijacka: Brad, Wayne, Colin i Ryan śpiewają o przewracaniu choinki.
Żywa sceneria: Ryan to James Bond, Colin to dziewczyna Bonda, którzy zostali porwani przez dr. No i starają się uciec. Rekwizytami są Drew i Chyna.
Napisy: Czytają wszyscy walcząc z Joanie Laurer.

5x09 (5x15)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Chip Esten, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Superbohaterowie: Kryzys to martwy opos na miejscu parkingowym, a zaradzić mu muszą: Colin jako Śmierdziel, Ryan jako Śmiejący Się Człowiek Skręcający Sutki, Chip jako Kapitan Luau i Wayne jako Histeryczny Dzieciak.
Scenki z kapelusza: Wszyscy uczestnicy przedstawiają swoje pomysły na scenki: niepokojący ludzie, którzy mogą zrobić taniec erotyczny, zły czas na kichanie, praca, w której nie powinno sie wygłupiać, co teraz robią Munchkiny.
Stój siedź leż: Ryan to rodząca kobieta, Colin to zdenerwowany mąż, Wayne to położna.
Osobliwe przyjęcie: Chip organizuje przyjęcie, jego gośćmi są: Wayne jako wygwizdane występy podczas amatorskiej nocy w teatrze Apollo, Colin jako saper, który dostał zgłoszenie o bombie w czyichś spodniach, Ryan jako seria podwodnych stworzeń podpływających do kamer.
Przerwa na piosenkę: Wayne, Colin i Ryan pracują w fabryce.
Pomocne dłonie: Colin jest rękoma Ryana, właściciela sklepu z włoskimi specjałami, który pokazuje tajniki zawodu swojemu synowi, Drew.
Napisy: Czytają wszyscy jako obrzydliwe stworzenia podpływające do kamer.

5x10 (5x04)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Greg Proops, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Randka w ciemno: Greg jest uczestnikiem programu, do wyboru ma: Wayne'a jako hipnotyzera chcącego zahipnotyzować widzów swoim tyłkiem, Colina jako opryskliwego trenera szukającego nowych członkiń do swojej drużyny zapaśniczej i Ryana potajmenie ustawiającego całodobowe internetowe kamerki erotyczne.
Rap: Greg i Wayne rapują o "Top Gun", dołączają do nich Ryan i Colin.
Efekty dźwiękowe: Ryan i Colin to dwaj entuzjastyczni astronauci wyruszający na misję ratunkową na międzynarodową stację kosmiczną na orbicie Marsa odkrywając, że została ona przejęta przez wrogich kosmitów. Efekty dźwiękowe zapewniają Correena i Debra wybrane z publiczności.
Scenki z kapelusza: Wszyscy uczestnicy prezentują swoje propozycje na scenki: kończenie długotrwałych związków piosenką, co zawsze chciałeś powiedzieć publiczności w domach, kiedy pocałunek jest zupełnie nie na miejscu, dziwne sposoby okulisty na sprawdzenie wzroku.
Najgorsze na świecie: Drew, Wayne, Colin i Ryan podają przykłady najgorszego na świecie psychiatry.
Napisy: Czyta Wayne chcący zahipnotyzować widzów swoim tyłkiem.

5x11 (5x17)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Brad Sherwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Pytania z perukami: Występują wszyscy uczestnicy. Na weselu wybucha skadal.
Scenki z kapelusza: Cała czwórka prezentuje swoje pomysły na scenki: gdyby Tarzan pojawiał się w innych programach TV, dziwne frazy do nauczania po angielsku w klasie dwujęzycznej, dziwne komentarze doktora po "odwróć głowę i kaszlnij".
Osobliwe przyjęcie: Brad wyprawia przyjęcie, jego gośćmi są: Wayne jako odpychająca właścicielka domu, która przyszła, aby przeszkodzić w przyjęciu i go zganić, Colin jako przewodnik Safari, który myśli, że ludzie to dzikie zwięrzęta i musi je zmusić do posłuszeństwa, Ryan jako wyluzowany kierownik na obozie nudystów próbujący zagrzać wszystkich do zabawy.
Największe przeboje: Ryan i Colin sprzedają składanki z piosenkami o westernach. Śpiewają Brad i Wayne jako Bracia Osmond, The Who i śpiewacy operowi rozgrzewający się przed występem.
Irlandzka piosenka pijacka: Wayne, Drew, Colin i Ryan śpiewają o małżeństwie.
Napisy: Czytają wszyscy pozując do kalendarza Whose Line.

5x12 (5x10)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Greg Proops, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Gość specjalny: Jerry Springer
Hollywoodzki reżyser: Colin jest reżyserem filmu, w którym Greg i Ryan są przywódcami rywalizujących gangów motorowych startującymi w niebezpiecznym wyścigu. W chwili startu pojawia sie dziewczyna Grega, Wayne, starając się ich powstrzymać. Wskazówki reżysera to: gremliny, dotyk dywanu na skórze.
Reportaż na żywo: Prowadzącymi są Greg i Ryan, Colin jest reporterem w terenie mówiącym o programie Jerrego Springera.
Style muzyczne: Wayne śpiewa dla Jerrego Springera w stylu Gospel.
Popołudniowy Talk-show: Ryan i Colin są uczestnikami programu, Greg i Wayne są na widowni, program prowadzi Jerry Springer. Temat to Czerwony Kapturek.
Trójgłowa gwiazda Broadwayu: Ryan, Wayne i Jerry śpiewają dla Shannon "Kocham twoją jarmułkę".
Napisy: Czytają wszyscy z Jerrym Springerem jakby byli za kulisami jego programu.

5x13 (4x08)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Kathy Greenwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Tylko pytania: Występują wszyscy uczestnicy, scenka to: Policja zostaje wezwana w sprawie kradzieży na plaży nudystów.
Żywa sceneria: Colin i Ryan próbują różnych atrakcji w kurorcie narciarskim zanim wrócą do domku, aby się zrelaksować. Rekwizytami są Wayne i Kathy.
Dubbing filmowy: Colin i Ryan spotykają Kathy, której zepsuł się samochód.
Osobliwe przyjęcie: Kathy wydaje przyjęcie, a jej gośćmi są: Wayne jako grupa gwiazd rocka nagrywająca piosenkę, aby zebrać pieniądze na przeszczep włosów dla Colina, Colin jako czarny charakter z "Batmana" - Łaskotacz terroryzujący wszystkich w studiu, Ryan jako klasa przedszkolna pozująca do zdjęć indywidualnych.
Pomocne dłonie: Colin jest rękoma Ryana. Scenka to: Ryan i Kathy są nowożeńcami, którzy po nocy poślubnej chcą zjeść śniadanie.
Piosenka: Wayne, Drew, Colin i Ryan śpiewają o magikach.
Napisy: Czyta Colin jako Łaskotacz.

5x14 (5x13)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Chip Esten, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Randka w ciemno: Uczestnikiem programu jest Chip, a do wyboru ma: Wayne'a - sławną włoską rodzinę cyrkową w swoim znanym numerze ze stołkiem, Colina - farmera pomagającego swoim krowom, Wayne'owi i Ryanowi, przejść wielokrotne porody, Ryana - występującego w musicalu "Drew Carey".
Dubbing: Ryan jest liderem portorykańskiego gangu "Rekiny", który wścieka się kiedy dowiaduje się, że jego dziewczyna, Gailin, flirtuje z przywódcą "Jetsów", Colinem. Dubbinguje Wayne.
Scenki z kapelusza: Wszyscy prezentują swoje pomysły na scenki: kiedy ludzie biegną tak szybko jak potrafią, poza zawodami i ucieczką przestępców, zły sposób zmiany tematu po tragicznej wiadomości, wyrażenia, które nie brzmią dobrze, gdy wypowiada je tandetny konferansjer, rzeczy, których nie powinieneś robić stojąc jako podejrzany na komisariacie.
Największe przeboje: Ryan i Colin sprzedają składankę z piosenkami o Rzymie, śpiewają Wayne i Chip w stylu Tex-Mex i The Offspring.
Rekwizyty: Wayne i Colin vs Ryan i Drew.
Napisy: Czytają wszyscy występując w musicalu "Drew Carey".

5x15 (5x14)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Kathy Griffin, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Tylko pytania: W luksusowym ośrodku plażowym wybuchają namiętności. Występują wszyscy uczestnicy.
Dziwni prezenterzy: Colin jest prowadzącym, Kathy to współprowadząca - głupiutka fanka Whose Line, która dostała się do programu, gościem od sportu jest Wayne - tańczący gospodarz programu z czarną muzyka, który stopniowo zamienia się w niezgrabnego białego faceta i z powrotem. Pogodynkiem jest Ryan - magik z Las Vegas przedstawiający swe banalne sztuczki jakby był Davidem Coperfiledem.
Irlandzka piosenka pijacka: Kathy, Wayne, Colin i Ryan śpiewają o ukończeniu szkoły.
Scenki z kapelusza: Wszyscy uczestnicy przedstawiają swoje pomysły na scenki: niepokojące słowa krzyczane podczas seksu, dziwne rzeczy powiedziane seksownym głosem, zły moment na odejście wód płodowych u kobiety, kiedy namiętny pocałunek jest całkowicie nie na miejscu.
Najgorsze na świecie: Kathy, Drew, Colin i Ryan podają przykłady najgorszego na świecie współpracownika w biurze.
Napisy: Czyta Wayne jako dziewczyna, która uważa, że Kathy podrywa jej faceta, Colina, i zaczynają się bić. Ryan to kolejna dziewczyna, która chce je rozdzielić.

5x16 (5x18)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Brad Sherwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Scena od tyłu: Wayne stoi nago w kasynie podczas gdy jego przyjaciel, Ryan i krupier, Brad, śmieją się.
Duet: Brad i Wayne śpiewają dla Angeli, tłumaczki języka migowego, w stylu Blues Brothers.
Dziwni prezenterzy: Prowadzącym jest Colin, jego partnerem jest Brad - arogancki, trzeciorzędny agent talentów zdesperowany by znaleźć pracę dla swojego klienta, Colina. Gościem od sportu jest Wayne - Michael Jackson i James Brown w "Starciu gwiazd", pogodynkiem jest Ryan, który gra wzloty i upadki gangstera z lat 30-tych.
Siostrzyczki Boogie Woogie: Brad, Wayne i Ryan śpiewają o zapasach z niedźwiedziami.
Scenki z kapelusza: Brad, Wayne, Colin i Ryan prezentują swoje pomysły na scenki: rzeczy, których wolałbyś nie mówić Aniołom Piekła, co naprawdę przestraszyło pannę Muffet, teksty na podryw zainspirowane dr. Seussem.
Piosenka: Wayne, Drew, Colin i Ryan śpiewają o żonie Ryana.
Napisy: Czyta Colin jako opiekun na obozie dla nadpobudliwych.

5x17 (5x21)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Greg Proops, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Gość specjalny: Richard Simmons
Wielokrotna osobowość: Greg, Ryan i Wayne są na Safari, gdzie przewodnik odkrywa, że zgubili drogę. Do dyspozycji mają łapkę na muchy (Richard Simmons), maczetę (Elvis Presley) i menażkę (Scooby-Doo).
Reportaż na żywo: Greg i Ryan są prezenterami, Colin jest reporterem w terenie mówiącym o Richardzie Simmonsie.
Style muzyczne: Wayne śpiewa dla Richarda Simmonsa w stylu disco.
Żywa sceneria: Colin i Ryan są parą na luksusowym liniowcu, gdzie próbują różnych atrakcji. Rekwizytami są Wayne i Richard.
Manekiny: Ryan, poruszany przez Richarda, poznaje podczas porwania dyliżansu piąkną kobietę, Colina, poruszanego przez Drew.
Napisy: Czytają wszyscy trenując z Richardem.

5x18 (6x09)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Brad Sherwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Konferencja prasowa: Colin jest Batmanem, który ogłasza, że jest gejem. Reszta to reporterzy zadający pytania.
Inforeklama: Colin i Ryan reklamują produkty do liftingu twarzy.
Wszyscy jednym głosem: Brad i Ryan jako Kermit oraz Colin i Wayne jako panna Piggy śpiewają "Kiedy pierwszy raz się pocałowaliśmy".
Zamiana liter: Brad jest lekarzem, Colin pielęgniarką, a Ryan i Wayne są pacjentami na ostrym dyżurze w nocy. Literę B zastępuje litera F.
Scenki z kapelusza: Wszyscy uczestnicy przedstawiają swoje propozycje do scenek: najgorszy na świecie prezenter wiadomości, o czym myślą teraz kamerzyści, pierwsze słowa małego Drew, rzeczy jakie możesz powiedzieć o swoim komputerze, ale nie o swojej dziewczynie.
Jeśli wiesz co mam na myśli: Brad, Colin i Ryan są żołnierzami w koszarach.
Napisy: Czytają Brad i Wayne jako gospodarze programów dla talentów z lat 50-tych, którzy żegnają gości.

5x19 (6x10)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Kathy Griffin, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Gość specjalny: David Hasselhoff
Reportaż na żywo: Kathy i Ryan są prezeterami w studiu, Colin jest reporterem w terenie mówiącym o myszach i szczurach.
Style muzyczne: Wayne śpiewa dla Davida w stylu gospel.
Dwie kwestie: Colin to Indiana Jones poszukujący Świętego Graala, Kathy ("Kocham to" i "Żartujesz?") i Ryan ("Co to robi?" i "Chcę stąd wyjść") są jego pomocnikami.
Dubbing: Colin to piękna kobieta, która zaczyna się topić, David to odważny ratownik ruszający jej z pomocą, Ryan to chłopak Colina, chcący pokazać, że to on jest najlepszym ratownikiem. Dubbinguje Wayne.
Trójgłowa gwiazda Broadwayu: Wayne, Ryan i David śpiewają dla Venus piosenkę "Nie mogę żyć bez twojej matki".
Napisy: Czytają wszyscy z pomocą Davida jako ratownicy ze "Słonecznego patrolu".

5x20 (6x03)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Greg Proops, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Dziwni prezenterzy: Colin jest prowadzącym, jego partnerem jest Greg - głupkowaty biały gość, który za wszelką cenę chce się zachowywać jak blokers. Prezenterem sportowym jest Wayne - podstarzała aktorka na Broadwayu, która zaczyna się rozpadać podczas występu. Pogodynkiem jest Ryan - surowy ojciec, który zdecydował, że już czas aby jego leniwi synowie w studiu zaczęli pracować.
Scenki z kapelusza: Wszyscy uczestnicy prezentują swoje pomysły na scenki: musicale jak "Oklahoma" ale o innych stanach, zawodnicy sumo w innych zawodach, anegdotki jakie opowiadałyby psy w programach TV.
Dubbing filmowy: Greg, Ryan i Colin spędzają dzień w laboratorium.
Osobliwe przyjęcie: Greg urządza przyjęcie, a jego gośćmi są: Wayne - mający romans na wszystkich etapach z każdym z gości. Colin - naukowiec sprawdzający jak długo ludzie zniosą dokuczanie zanim się zdenerwują, Ryan - szczur laboratoryjny idący labiryntem do kamer, aby otrzymać ser lub impuls elektryczny.
Kapelusze: Cała czwórka przedstawia najgorsze video agencji randkowej.
Irlandzka piosenka pijacka: Drew, Wayne, Colin i Ryan śpiewają o krzyczeniu złego imienia w łóżku.
Napisy: Czytają wszyscy, kiedy ich implanty chirurgiczne zaczynają odpadać.

5x21 (6x11)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Greg Proops, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Gość specjalny: Jane Trcka
Randka w ciemno: Wybiera Greg. Wayne jest guru fitnessu, pokazujący swoje techniki ćwiczeń na różnych osobach w swoim filmie "Napręż swoje pośladki w 2 minuty", Colin to psychopatyczny pracownik linii lotniczych, którego stringi zaciskają się, gdy traci panowanie nad sobą, Ryan jest rosyjską kobietą - szpiegiem używającą strasznych technik swojego brata, aby wydobyć sekrety od innych.
Style muzyczne: Wayne śpiewa dla Jane w stylu stadionowego rocka.
Scenki z kapelusza: Uczestnicy wymyślają scenki: pierwsza rozmowa między Adamem i Ewą, chwile, których zachowanie cheerleaderki jest nieodpowiednie, dziwne powitania na znakach w różnych stanach USA, kamera pod prysznicem Whose Line.
Osobliwe przyjęcie: Greg jest gospodarzem, jego goście to: Wayne - każde zdjęcie z nowego, seksownego kalendarza Whose Line, Colin - grupa dinozaurów z Parku Jurajskiego zakładająca pułapkę na innych gości, Ryan - uczeń liceum, który odkrywa, że kamera jest oknem do pryszniców dziewczyn i chce to pokazać kumplom.
Komentatorzy sportowi: Colin i Ryan to mieszkające razem studentki, które muszą wziąć prysznic, ubrać się i zrobić makijaż zanim chłopcy zabiorą je na randkę. Komentują Greg i Drew.
Napisy: Czytają wszyscy z pomocą Jane udając kulturystów podczas zawodów.


5x22 (6x07)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Chip Esten, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Hollywoodzki reżyser: Ryan jest kryminalistą próbującym uciec z więzienia, Chip to naczelnik więzienia, który chce przeszukać Ryana, a Wayne przylatuje helikopterem, by pomóc Ryanowi. Reżyseruje Colin, a wszystko to w stylu: musicalu, tandetnego porno z lat 70-tych, STOMP.
Efekty dźwiękowe: Ryan - odkrywca i Colin - jego piękna asystentka biorą udział w ekspedycji, by pochwycić King Konga. Efekty robią Sally i Cheryl.
Reportaż na żywo: Prowadzącymi są Ryan i Chip, Colin jest reporterem w terenie mówiącym o ludziach obkładanych wężami i jedzących robaki.
Barman: Chip śpiewa dla Colina, który jest zły z powodu rozmiaru swoich stóp, Ryana, którego suwak w rozporku nie działa i Wayne'a, który jest zakochany w Chipie.
Piosenka: Wayne, Drew, Chip i Ryan śpiewają o Supermanie.
Napisy: Czyta Wayne jako trener wkurzony na swoich graczy.

5x23 (5x19)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Kathy Greenwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Liczba słów: Wszyscy odgrywają usuniętą scenę z "Czarnoksiężnika z Oz". Kathy to Dorotka (3 słowa), Wayne to Munchkin (5 słów), Colin to Dobra Czarownica (2 słowa), a Ryan to Zła Wiedźma z Zachodu (4 słowa).
Inforeklama: Ryan i Colin reklamują produkt na owłosioną klatkę piersiową.
Style muzyczne: Wayne śpiewa dla Carly pracującej w wydziale windykacji.
Scenki z kapelusza: Chwile, kiedy nie chcesz, aby światła reflektorów były na ciebie skierowane, nieprawdopodobne sceny filmowe do odegrania nago, złe rzeczy do powiedzenia, gdy twoja dziewczyna przymierza ubrania. Scenki prezentują wszyscy uczestnicy.
Reportaż na żywo: Ryan i Kathy są prowadzącymi, Colin jest reporterem w terenie mówiącym o jaszczurkach.
Najgorsze na świecie: Wayne, Drew, Colin i Ryan przedstawiają najgorsze na świecie rzeczy do powiedzenia podczas seksu.
Napisy: Czyta Colin, który ma bardzo dużo włosów na klatce piersiowej, a reszta to dziewczęta w barze podziwiające go.

5x24 (3x16)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Brad Sherwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Superbohaterowie: Brad jako Kapitan Morgan, Ryan - Człowiek Biegający I Ruszający Się Jak Dziewczyna, Colin - Naśladujący Dzieciak i Wayne - Rosyjska Gimnastyczka mają do opanowania kryzys jakim jest tonąca łódź.
Efekty dźwiękowe: Ryan i Colin są Batmanem i Robinem, którzy dostają informację, że jeden z ich wrogów sieje spustoszenie w Gotham City. Efekty robią Bridy i Margaret.
Sekwencja tytułowa: Ryan i Colin odgrywają sekwencję tytułową serialu "Napoleon i barman", Brad i Wayne śpiewają piosenkę z tego serialu.
Jeśli wiesz co mam na myśli: Brad, Colin i Ryan są trójką mechaników w warsztacie.
Dubbing filmowy: Brad, Colin i Ryan podkładają głos do scenki: para komponuje piosenkę reklamową.
Scenki z kapelusza: Wszyscy uczestnicy przedstwaiają scenki: nieodpowiednie edukacyjne wycieczki szkolne, dziwne miejsca na znalezienie reklamy, mało znane fakty o Drew, nieodpowiednie telefony na linię bezpieczeństwa, złe rzeczy do powiedzenia po seksie.
Piosenka: Wayne, Drew, Colin i Ryan śpiewają o ZOO.
Napisy: Czytają Ryan i Colin jako Batman i Robin na wezwaniu.

5x25 (5x02)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Chip Esten, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Goście specjalni: Neena i Veena Bidasha
Superbohaterowie: Kryzys to pożar muzeum, a zmierzyć się z nim muszą: Colin - Człowiek Wściekła Krowa, Ryan - Człowiek Dający Sportowe Klapsy, Chip - Chłopiec Z Mrówkami W Spodniach, Wayne - Dzieciak Wszystko Co Robisz Umiem Zrobić Lepiej.
Duet: Wayne i Chip śpiewają dla Neeny i Veeny w stylu muzyki Środkowego Wschodu.
Scenki z kapelusza: Wszyscy przedstawiają następujące scenki: zamówienia fast foodów, które brzmią seksownie, ale nie są, nieodpowiedni moment na pokazanie mięśni brzucha, rzeczy jakich nie chcesz usłyszeć zjadająć ostatni kęs obiadu, dawanie rodzicom twojej dziewczyny zbyt wiele informacji, rzeczy, które dają powody by myśleć, że twój lekarz nie skończył szkoły medycznej.
Żywa sceneria: Ryan i Colin to para nowożeńców grająca w kasynie w Las Vegas przed pójściem do swojego pokoju. Rekwizytami są Neena i Veena.
Stylizowana restauracja: Drew i Chip są w restauracji w stylu filmów Stevena Spilberga, Ryan i Colin są kelnerami.
Napisy: Czytane przez Veenę i Neenę uczące uczestników tańca brzucha.

5x26 (5x16)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Jeff Davis, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Randka w ciemno: Wybierającym jest Jeff. Wayne to nastolatka nie umiejąca grać dalej bez wciągania swoich przyjaciół na scenę, Colin to ważniak, który dostał właśnie certyfikat pierwszej pomocy i chce na wszystkich ćwiczyć, Ryan to wiedźma, która wabi bestię na swój magiczny stołek usypiania, aby znaleźć jej prawdziwą miłość żeby zrzucić urok i zamienić ją w księcia.
Reportaż na żywo: Jeff i Ryan są prezenterami, Colin jest reporterem w terenie mówiącym o wypadkach na deskorolce.
Scenki z kapelusza: Cała czwórka przedstawia scenki: złe tematy na rozpoczęcie rozmowy, zawody, w których śpiewanie jest nietolerowane, rzeczy, które powodują, że publiczność będzie "buczeć", codzienne czynności, które mogą stać się lepsze przez nagość.
Największe hity: Ryan i Colin sprzedają album "Piosenki o Norwegii", śpiewają Jeff i Wayne w stylu Honky Tonk i opery.
Piosenka: Wayne, Drew, Colin i Ryan śpiewają o zdradzaniu żony.
Napisy: Czytają Wayne i Carol jako nastolatki na imprezie. Reszta to chłopcy, którzy im się przyglądają.

5x27 (6x01)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Brad Sherwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Hollywoodzki reżyser: Ryan i Brad są kłótliwymi, starymi poszukiwaczami złota, Brad jest bandytą, który chce ich okraść. Reżyseruje Colin, w stylu: scenka od tyłu, niekontrolowane pożądanie, jak najwięcej żartów o "twojej starej".
Jeśli wiesz co mam na myśli: Colin i Brad są stałymi bywalcami restauracji, gdzie czakają na Ryana, ich ulubionego kelnera.
Kwestie z kieszeni: Ryan żegna się ze swoją dziewczyną Colinem, zanim wziądzie do samolotu po upadku Sajgonu.
Największe hity: Ryan i Colin reklamują album "Piosenki o małżeństwie", które śpiewają Brad i Wayne w stylu: Honky Tonk, Beach Boys, B-52.
Pomocne dłonie: Colin jest rękoma Ryana, który jest Francuzem i uczy Drew o kulturze tego kraju.
Napisy: Czytają Colin i Wayne jako foki w oceanarium, które Ryan i Brad przyszli karmić.

5x28 (6x08)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Greg Proops, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Gość specjalny: Undaarma
Scena do muzyki: Wayne i Colin są małżeństwem podczas miesiąca miodowego w luksusowym hotelu. Kiedy zaczynają się robierać entuzjastyczny eksterminator Ryan puka do drzwi i mówi, że jest pełen karaluchów. Style: horror, dżungla, romans, film przygodowy, Riverdance.
Scenki z kapelusza: Wszyscy uczestnicy prezentują scenki: znane postaci filmowe grane przez Scooby-Doo, gdyby znaki powitalne w europejskich krajach były szczere, rzeczy, których nie chcesz usłyszeć od swojej śpiewającej babci, o co była pierwsza kłótnia między kobietą a mężczyzną.
Style muzyczne: Wayne śpiewa dla Undaarmy w stylu Prince'a.
Zamiana liter: Greg, drużynowy lekarz, leczy po meczu nagą gwiazdę koszykówki, Wayne'a. Colin, kokieteryjna reporterka wchodzi by przeprowadzic wywiad z Waynem, gdy nagle trener - Ryan wchodzi, by powiedzieć Wayne'owi, że posadzi go na ławkę. Literę B zastępuje litera W.
Żywa sceneria: Ryan i Colin są podróżnikami na Biegunie Północnym, którzy mają kłopoty i walczą o przeżycie. Rekwizytami są Undaarma i Wayne.
Kapelusze: Wszyscy uczestnicy przedstawiają najgorsze nagrania z agencji randkowych.
Komentatorzy sportowi: Ryan i Colin są pracownikami biurowymi chcącymi zaimponować szefowi. Komentują Greg i Drew.
Napisy: Czytają wszyscy trenując z Undaarmą.


5x29 (6x06)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Kathy Griffin, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Konferencja prasowa: Colin to pierwszy astronauta uprawiający seks na księżycu, reszta to reporterzy.
Efekty dźwiękowe: Colin - szef policji i Ryan - wściekły przywódca wiejskiego pospólstwa idą w burzową noc do zamku Frankensteina, aby go pojmać. Efekty dźwiękowe robią Ann i Valerine.
Irlandzka piosenka pijacka: Wszyscy śpiewają o ukończeniu szkoły.
Osobliwe przyjęcie: Kathy urządza przyjęcie, jej gośćmi są: Wayne - gadatliwa manikirzystka Kathy opętana przez szkockiego demona, Colin - podrywacz, który ćwiczy teksty na podryw przed lustrem, ale gubi się, gdy staje przed prawdziwą kobietą, Ryan - konserwator, który przyszedł by naprawić kilka rzeczy, ale zachowuje się jakby był na tajnej misji.
Pomocne dłonie: Colin jest rękoma Ryana - doradcy weselnego, który omawia z Kathy ostatnie szczegóły związane z jej weselem.
Stylizowana restauracja: Drew i Kathy są w restauracji w stylu "Czarnoksiężnika z Krainy Oz", Colin i Ryan są kelnerami.
Napisy: Czyta Kathy jako kelnerka przyjmująca zamówienie od stolika pełnego pijaków.

5x30 (6x12)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Greg Proops, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Gość specjalny: Jerry Springer
Stwórzmy sobie potwora: Frankenstein (Colin) i Igor (Greg) tworzą potwora (Ryan) z głową Elvisa, rękoma sprośnego staruszka i nogami olimpijskiego łyżwiarza. Następnie tworzą partnerkę dla Ryana, Wayne, z głową Mr T., rękoma szefa kuchni i nogami Freda Astaire'a. Na koniec Ryan i Wayne śpiewają miłosną piosenkę.
Dubbing: Znudzona kura domowa, Colin jest zaskoczona, gdy striptizer, Jerry Springer, przybywa do jej drzwi. W tym momencie wraca do domu mąż Colina, Ryan i walczy o uwagę żony. Dubbinguje Wayne.
Scenki z kapelusza: Wszyscy przedstawiają swoje pomysły na scenki: nietypowe rzeczy działające na monety, talenty jakich nigdy nie zobaczymy na konkursie Miss Ameryki, gdyby manekiny z wystaw sklepowych mogły mówić.
Największe hity: Colin i Ryan sprzedają album "Piosenki o SF", Wayne śpiewa w stylu breakdance, jitterbug.
Najgorsze na świecie: Greg, Drew, Colin i Ryan prezentują najgorsze na świecie rzeczy do zrobienia pierwszego dnia w więzieniu.
Napisy: Czyta Greg jako tańcząca małpa.

5x31 (5x20)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Brad Sherwood, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Hollywoodzki reżyser: Wayne i Ryan są rywalizującymi odkrywcami na ostatniej prostej na Biegun Północny, kiedy jeden z nich wpada do dziury w lodzie. Brad, niemiecki przeciwnik z zaprzęgiem huskich przybywa na ratunek. Reżyseruje Colin, style: hiszpański teleturniej, wersja dla dorosłych z zagłuszonymi wulgaryzmami.
Dwie kwestie: Na Dzikim Zachodzie trójka bandytów ukrywa się w chatce podczas gdy szeryf i jego pomocnicy nadchodzą. Udział bierze Ryan ("Nie martw się, jestem lekarzem." i "Jak wyglądam?"), Brad ("Słyszałeś to?" i "Nie idźmy tam".) i Colin, który mówi co chce.
Konferencja prasowa: Colin jest misiem Yogi, który ogłasza, że zabił Boo-boo. Reszta to reporterzy.
Misja nieprawdopodobna: Zadaniem Ryana i Colina jest odśnieżanie, Wayne jest głosem z kasety.
Irlandzka piosenka pijacka: Brad, Wayne, Colin i Ryan śpiewają o pierwszym pocałunku.
Napisy: Czyta Brad jako przewodnik wycieczki pokazujący mechaniczne podobizny w Galerii Sław Whose Line.

5x32 (4x26)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Jeff Davis, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Dziwni prezenterzy: Colin jest prowadzącym, Jeff jest współprowadzącym (Christopher Walken ćwiczący swój stand-up), Wayne jest gościem od sportu (Britney Spears i Christina Augillera wdające się w bójkę podczas występu na rozdaniu nagród i mimo to są najlepszymi przyjaciółkami), Ryan to pogodynek (swinger wybierający ludzi, których weźmie do domu na sypialniane szaleństwa).
Duet: Jeff i Wayne śpiewają dla Kathriny, sprzedawczyni popcornu w teatrze, w stylu Boys Bandu.
Scenki z kapelusza: Uczestnicy prezentują scenki: sceny ze znanych filmów napisane przez dr. Seussa, gdyby pomocnicy z narożników bokserskich pomagali nam w codziennych sprawach, amerykańskie miasta, o których nigdy nie powstaną piosenki, dziwne rzeczy usłyszane od głosów w twojej głowie, zły moment na zapalenie papierosa.
Największe hity: Colin i Ryan sprzedają płytę "Piosenki o motocyklach", śpiewają Wayne i Jeff w stylu Trzech Tenorów i boogie woogie .
Stylizowana restauracja: Drew i Wayne są biznesmenami jedzącymi lunch w restauracji w stylu horroru. Ryan i Colin są kelnerami.
Napisy: Czyta Jeff jako Christopher Walken ćwiczący swój stand-up.

5x33 (6x05)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Greg Proops, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Randka w ciemno: Greg jest uczestnikiem programu, a do wyboru ma: Wayne'a (Barry White świata kogutów otoczony przez kury), Colina (ciapowaty nastolatek poznający na widowni dziewczynę, zabierający ją do kina, aby ją później zaliczyć), Ryana (brzydszy brat Colina chcący pokazać, że potrafi zrobić wszystko lepiej niż Colin).
Kapelusze: Wszyscy uczestnicy przedstawiają najgorsze video agencji randkowych.
Pokaz mody: Wayne, Ryan i Colin są modelami footballowymi, komentuje Greg.
Scenki z kapelusza: Wszyscy prezentują scenki: gdyby twoje myśli były puszczane przez głośnik, rzeczy jakie możesz powiedzieć o swojej łodzi, ale nie o swojej dziewczynie.
Reportaż na żywo: Greg i Ryan są prowadzącymi, Colin jest reporterem w terenie mówiącym o policjancie - striptizerze.
Piosenka: Wayne, Drew, Colin i Ryan śpiewają o gwiazdach rocka.
Napisy: Czytają Greg, Ryan i Colin rozmawiając z Waynem (Georgiem W. Bushem) o kryzysie w Białym Domu.

5x34 (6x04)

Szczegóły odcinka
Uczestnicy: Chip Esten, Wayne Brady, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Hollywoodzki reżyser: Ryan jest szeryfem zamykającym Chipa, zbiegłego zabójcę, w wzięzieniu kiedy Wayne, członek gangu Chipa przybywa mu z pomocą. Reżyseruje Colin, style: wszyscy zakochują się w sobie, jak najwięcej reklam produktów.
Misja nieprawdopodobna: Ryan i Colin muszą zrobić zakupy w supermarkecie, głosem z taśmy jest Wayne.
Scenki z kapelusza: Wszyscy przedstawiają scenki: zły moment na sportowe klapsy, tematy rozmów, które zawsze rujnują przyjęcie, o co uczestnicy WLIIA proszą św. Mikołaja, rzeczy mówione przez kelnerkę, które mogą brzmieć dwuznacznie.
Największe hity: Ryan i Colin reklamują album "Piosenki o ciąży", śpiewają Wayne i Chip w stylu: Elvisa, KISS.
Rekwizyty: Ryan i Drew vs Wayne i Colin.
Napisy: Czytają wszyscy jako indyki w bikini.

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia