To Mało Powiedziane i Nieomylni

plakat_grudzienGrupy: To Mało Powiedziane i Nieomylni
Miejsce: Opole, Studenckie Centrum Kultury, ul. Katowicka 95
Data: 18 grudnia 2013
Godzina: 19:00
Bilety: wstęp wolny
Opis: Grupa To Mało Powiedziane zaprasza na krótkie formy improwizowane z udziałem gościa specjalnego – grupy Nieomylni z Wrocławia!
Przybywajcie na krótkie formy improwizowane i przekonajcie się, że brak scenariusza to najlepszy scenariusz! Podczas występu wasze sugestie wtargną w nasze zaburzone osobowości, by stworzyć wspólnie tak abstrakcyjną rzeczywistość, jak to tylko możliwe. Wcielimy się w postacie o których się wam nie śniło, zaśpiewamy piosenki, których jeszcze nikt nie słyszał, pasmarujemy nawet masło chlebem, jeśli taka będzie wasza wola! Specjalnie dla Was zwizualizujemy to, co macie w głowach! Przybywajcie ze swoimi sugestiami, a my odegramy je na waszych oczach.

Grupa improwizacji teatralno-kabaretowych To Mało Powiedziane powstała wiosną 2013 roku w Opolu. Zaczęło się od warsztatów improwizacji, na których się poznali i zaprzyjaźnili. Wtedy właśnie otwarły się przed nimi drzwi świata impro. Prędko zrozumieli, że nigdy nie będą chcieli go opuścić. Są uzależnieni od improwizacji? To mało powiedziane! Improwizują w kuchni, w kapciach, u babci i na parkiecie. Tworzą to, co niestworzone i pokazują to, czego jeszcze nikt nie widział. Nawet oni sami.

Nieomylni to grupa improwizacji teatralnej powstała w marcu 2013 roku dzięki warsztatom z Arturem Jóskowiakiem (Improkracja). Nieomylni to przekorna nazwa, gdyż pomyłki są stałą częścią występów improwizatorskich (nie ma w nich scenariusza i nigdy nie wiadomo, co się zaraz wydarzy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.