The Kumpels – W Gorącej Wodzie Kompani i Ad Hoc

plakat_s1Grupy: W Gorącej Wodzie Kompani i Ad Hoc
Miejsce:
Gdańsk, Uniwersytet Gdański, Aula Wydziału Filologicznego
Data: 25 maja 2010
Godzina rozpoczęcia:
19:00
Bilety:
10 zł (ulgowy) / 20 zł (normalny) do nabycia przed spektaklem
Strona internetowa
: W Gorącej Wodzie Kompani i Ad Hoc
Opis
: Na uwieńczenie tego pięknego roku akademickiego, Kompani zdecydowali się zgotować kochanym widzom i sobie kolejne zaskakujące rozwiązanie – sceniczne szranki i konkury ze znamienitymi gośćmi!
W Gorącej Wodzie Kompani to niezależna grupa teatralna z Trójmiasta, zajmująca się sztuką improwizacji. Kompania to piękne kobiety i mądrzy mężczyźni: Ewa Czernowicz, Małgorzata Różalska, Małgorzata Tremiszewska, Magdalena Walaszczyk, Karolina Wróbel, Szymon Jachimek, Paweł Kukla, Łukasz Ławniczak, Kacper Ruciński, Jakub Śliwiński i wujek Wojciech Tremiszewski.
Grupa „Ad-hoc” powstała w 2008 roku. Grupa przedstawia ponad godzinny program zbudowany w oparciu o sugestie widowni. Inspiracją dla występów jest amerykańskie show „Whose line is it anyway”. Właśnie z tego programu zaczerpnięta została koncepcja improwizowanych gier i scenek, które kabareciarze przedstawią na scenie. Publiczność ma wpływ na każdy z tworzonych na żywo skeczy – może wybrać miejsce akcji, postacie, które mają w nim wziąć udział czy też nawet wtrącić niektóre kwestie. W Gdańsku gościć będą: Alan Pakosz (Kabaret PUK), Tomasz Biskup (Kabaret PUK), Marcin Wojciech (Kabaret Chwilowo Kaloryfer), Michał Ociepa (Kabaret Ucho), Janek Malinowski (Kabaret Ucho).

1 Komentarz

  1. waldek

    Bardzo fajny wystep. Mam nadzieje, ze coraz czesciej bedzie mozna zobaczyc obie grupy razem na scenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.