Teatr improwizacji Improkracja: Expert!

ex-10052016-up1

Połączenie wykładu naukowego oraz komediowej improwizacji scenicznej! Zapraszamy na jedyne takie wydarzenie teatralne we Wrocławiu (i w Polsce)! Forma spektaklu Ekspert pochodzi prosto z amerykańskiego teatru iO. Łączy w sobie ciekawy wykład naukowy przerywany seriami scenek improwizowanych opartych luźno o treść wykładu. Coś jak połączenie komedii z TEDx. Tyle mądrych rzeczy i dobrej zabawy tylko z IMPROKRACJĄ !

Naszym ekspertem będzie:

Aleksander Sienkiewicz

Uznany trener i entuzjasta eleganckiej sprzedaży. W swojej pracy wychodzi od indywidualnego potencjału sprzedawcy i preferencji klienta. Stawia na personalizowaną, doradczą sprzedaż, która zapewnia satysfakcję obu stronom transakcji.

Licencjonowany Trener Structogram®, trener Nowej Psychologii Sprzedaży. Entuzjasta profesjonalizmu w biznesie i prawdziwych relacji międzyludzkich. Autor, publicysta, mówca konferencyjny i doradca biznesowy. Twórca unikalnego seminarium Odkryj12.pl, które przybliża świat sprzedaży i biznesu poprzez wartościowe lekcje dla każdego człowieka. Od 11 lat związany z atrakcyjnym przekazywaniem wiedzy i inspirowaniem innych do mądrego rozwoju. Występował w Polsce oraz w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), Portugalii i Brukseli. Stawał na scenach warsztatowych oraz podczas międzynarodowych kongresów nawet dla ponad 4000 ludzi na sali. Od 11 lat prowadzi własny biznes i z powodzeniem realizuje projekt pt.: „życie wg własnego pomysłu i w zgodzie ze samym sobą”. Jest autorem innowacyjnego programu zajmującego się praktycznym rozwojem inteligencji emocjonalnej (wwww.EmocjonalneIQ.pl) zarówno pośród sprzedawców, jaki i menedżerów wszystkich szczebli.

Pośród jego klientów znajdują się m.in. takie marki jak: Michelin, Imperial Tobacco Polska, IBM, Arrow, CTPartners S.A., ICP S.A., Żywiec Zdrój, FMG, Amundi, Credit Agricole, Warta, Betafence, Amica, Aspe, Aspen, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys i wiele innych.

Kto? Teatr Improwizacji IMPROKRACJA + Aleksander Sienkiewicz
Co? Expert!
Kiedy? 10.05.2015
Za ile? 15zł
O której? 20:00
Gdzie? Pub Włodkowica 21

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.