Poznańskie warsztaty impro z grupą Ad Hoc

Prawdziwa gratka dla młodych improwizatorów oraz tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z improwizacją kabaretową!
W dniach 18-19 marca 2014 r. w Głośnej (ul. św. Marcin 30) w godzinach 11.00-16.00 odbędą się otwarte warsztaty impro, które poprowadzą członkowie jednej z najlepszych grup impro w Polsce, czyli krakowskiej grupy Ad Hoc. Liczba miejsc jest ograniczona!
Czego Cię mogą nauczyć nasze warsztaty? Już odpowiadamy, cytując naszych prowadzących: Obejmują one m.in. rozgrzewkę fizyczną oraz umysłową, gry ćwiczące kreatywność i koncentrację, pracę nad dykcją, głosem, ćwiczenia na integrację i współpracę w grupie, warsztat komunikacji i pracy w zespole, ćwiczenia pobudzające wyobraźnię, spontaniczność, zwalczające autocenzurę i tremę, gry improwizacyjne i aktorskie, dobrą zabawę!
Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie pod adresem: czesuaf@o2.pl. Prosimy przy tym pamiętać o następujących sprawach:
1. Prosimy o zgłaszanie się osób, które wiedzą, że będą mogły uczestniczyć w warsztatach w oba dni.
2. Prosimy o podanie numeru telefonu w zgłoszeniu.
3. Warsztaty są bezpłatne, jednakże robimy „dobrowolną” ściepę po 10 zł na wikt i opierunek dla prowadzących.
Zapraszamy!
I oczywiście zapraszamy też na 19. marca na godz. 19.00 do Sceny na Piętrze na Czesuafowy Wieczór z Głowy z gościnnym udziałem grupy Ad Hoc. Bilety w cenie 18 zł można rezerwować również pod adresem czesuaf@o2.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.