Konkurs z Mecz Impro Liga

Fundacja Graj! zaprasza na inaugurację kolejnego sezonu impro – na mecz Klancyk vs. No Potatoes, który odbędzie się 29 października 2011 roku w Instytucie Teatralnym w Warszawie!

W tym roku sporo innowacji: rozgrywki odbywać się będę w ramach Mecz Impro Ligi, w której udział weźmie 8 drużyn z całej Polski – do maja przyszłego roku będą one improwizować o mistrzostwo. Zmienił się także skład jury – w tym roku drużyny oceniać będzie oprócz publiczności także ekspert teatru improwizacyjnego oraz znana postać ze świata kabaretu. Zapraszamy na dużo emocji i zabawy – pierwszy ćwierćfinał już w ostatnią sobotę października!

Bilety: 15 złotych

Mamy dla was kolejny konkurs! Tym razem do wygrania jest podwójna wejściówka na inaugurację Ligi Meczów Impro. Aby zgarnąć tą wejściówkę należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie (w rozwinięciu newsa):

Która polska grupa impro istnieje najdłużej?

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem należy przesłać na adres konkurs@whoseline.pl i koniecznie wpisać w temacie „Konkurs Mecz Impro Liga”.

Wśród osób, które odpowiedzą poprawnie na pytanie rozlosujemy podwójną wejściówkę. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 24 października, losowanie będzie miało miejsce w środę 25 października. Zwycięzca zostanie powiadomiony drogą mailową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.