Kabaretowy wieczór na Strychu: Inaczej

1235547_621524984545103_1545222822_nCo? Inaczej + ŻBIK
Kiedy? 1 września
O której? 19:00
Gdzie? Strych na Wróble, Warszawa, ul.Chmielna 73b/16
Za ile? 15 zł (konieczna rezerwacja na biuro@strychnawroble.pl)

Kabaret Inaczej tworzy trzech mężczyzn o niezbyt nachalnej urodzie, za to z dużym dystansem i poczuciem humoru. Wszyscy członkowie kabaretu pochodzą z Białegostoku, co dodatkowo nie ułatwia życia. Jednak jeżdżąc po kraju, staramy się obalić stereotyp, iż stolica Podlasia to tylko kolebka biesiady i disco-polo. Pokazujemy, że można Inaczej. Bo można.

ŻBIK to grupa kilku młodych ludzi zajmujących się improwizacją. Na poczekaniu, wspomagani Waszymi pomysłami i sugestiami, tworzymy zupełnie spontaniczne i niepowtarzalne scenki. Wszystko jest wymyślone na bieżąco i całkowicie zaimprowizowane. Całość jest zachowana w granicach bardzo szeroko pojętej przyzwoitości.

Warto dodać, że Żbik i Inaczej to te same trzy osoby – przynajmniej w takim samym składzie pokażą się na Strychu na wróble. Jednak rzeczy, które pokażą 1 września, będą się od siebie diametralnie różniły i trzeba im nadać różne nazwy. Warto zobaczyć na własne oczy, że Żbik nie musi gryźć się z kabaretem i że improwizacje można robić Inaczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.