Jarosław Kret Cały na Biało

Jarosław Kret Cali na Biało

Jarosław Kret Cały na Biało – czy zbliża się śnieżyca?
We wtorek wieczorem, w Mañana Cafe, zderzą się dwa fronty: improwizacja kabaretowa w połączeniu z talentem i humorem znanego „pogodynka” telewizyjnego stworzą niespotykany dotąd klimat. Jarosław Kret wystąpi z nami na scenie, by zgodnie z sugestiami publiczności wzbić się na wyżyny komizmu i podnieść ciśnienie wśród zgromadzonych. Wystarczy sobie wyobrazić co może się wydarzyć, jeśli zażyczycie sobie, by gwiazda polskiej telewizji zapowiedziała pogodę dla Marsjan w ich rodzimym języku? Czy znany obieżyświat będzie potrzebował tłumacza? Czeka nas burza kosmicznych pomysłów i ogromna fala absurdu.

Jarosław Kret – polski dziennikarz, podróżnik, fotoreporter. Szeroką popularność zdobył jako prezenter pogody, za co nagrodzono go Telekamerą. Z wykształcenia egiptolog, był jednym z pierwszych redaktorów National Geographic, a obecnie z zaangażowaniem pisze o Indiach i ich kulturze. W 2007 roku udowodnił, że potrafi tańczyć na lodzie.

Cali na Biało – impro show, to grupa ludzi, od lat zaangażowanych w rozmaite działania twórcze, literackie i sceniczne. Wszyscy zgodnie twierdzą, że kultura nie musi być nudna i salonowa. Masz dość pretensjonalnych spektakli teatralnych z głębokim przekazem filozoficzno-społeczno-polityczno-genderowym? Wtedy wchodzą oni – „Cali na Biało”. Co wtorek gromadzą w Mananie pełną widownię. Improwizacje to rodzaj interaktywnego show. Opiera się na tworzeniu skeczy na żywo, na podstawie sugestii publiczności, bez scenariusza. Widzowie wskazują miejsce, postaci i problem do rozwiązania, a aktorzy przedstawią na scenie to, co może się dzięki tym sugestiom wydarzyć. Sceny są każdorazowo w pełni improwizowane.

Wtorek, 03.III
godz. 20:00
Mañana Cafe, Wrocław, ul.Św.Mikołaja 11

Wstęp 20 PLN
Bilety do nabycia na barze w Mañana Cafe od piątku 27 lutego.

https://www.facebook.com/events/1628914490661950

https://www.facebook.com/calinabialo

Maciek Wiśniewski tel.606-872-398

Fotografia: Darek Lewandowski http://lifegallery.blog.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.