ImproVizja: Potrójne uderzenie!

Gdańska grupa improwizacji ImproVizja zagra w zbliżającym się tygodniu trzy razy. Jeśli macie czas i ochotę pobawić się razem z nami i wysilić mózgownice na propsie, jak to mawia dzisiejsza młodzież (strzelamy, że tak mówią, nie jesteśmy dzisiejszą młodzieżą) – ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Występy:

17 lutego 2014 – Klub Echo, ul. Wały Jagiellońskie 2/4, Gdańsk
21 lutego 2014 – Spotykalnia, ul. Wajdeloty 8/3, Gdańsk
23 lutego 2014 – Klub Infinium, ul. Wyspiańskiego 9

Improwizacja sceniczna jest niesamowicie trudną, ale i diabelnie śmieszną sztuką, szczególnie, jeśli się udaje, chociaż nie ma na to reguły. Na Waszych oczach i dzięki Waszym sugestiom będą powstawać na scenie wielkie wyimaginowane światy, rozgrywać się dramatyczne zdarzenia, nie zabraknie też zwrotów akcji, których nie spodziewa się nikt, nawet my.

Jesteśmy tylko narzędziem w Waszych rękach. W improwizacji aktorzy tańczą tak, jak zagra publiczność, a my… No cóż, chcemy się wybrać na dobry improwizowany dancing w Waszym towarzystwie!

Zagramy w zróżnicowane gry improwizowane oparte na rozmaitych formułach, w których Wasze sugestie będą zmienną. Spodziewajcie się niespodziewanego, szczególnie, że będziemy eksperymentować z nowymi grami i formami!

Zagra dla Was trójmiejska grupa improwizacyjna ImproVizja w składzie: Natalia „Chomik” Matulewicz, Aneta „Neta” Wojtal, Aleksandra Żabik, Grzegorz „Rudy” Czernewski, Szymon „Szyms” Kabaciński, Sławomir „eS” Kula, Arkadiusz „Pan” Pawłowski, Michał „Skolim” Skolimowski, Michał „Niedźwiedź” Szwedow.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

1743385_640909645972607_100641685_nSpotykalnia 2infinium 23 lutego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.