Zróbmy to!


Grupa Impro ZRÓBMY TO!Grupa Impro ZRÓBMY TO! została założona na początku 2012 roku przez Dorotę i Jędrzeja Godlewskich z poznańskiego Kabaretu Małże.Grupa stanowi miesznakę niepowtarzalnych i fantastycznych osobowości:

Dorota Godlewska i Jędrzej Godlewski (Kabaretu Małże; wcześniej w latach 2000-2006 kabaret Zaiste) – są o wiele bardziej wielofunkcyjni niż najlepszy smartfon. W kabarecie są aktorami, twórcami tekstów skeczy i piosenek, reżyserami tworzonych przez siebie spektakli kabaretowych i konferansjerami.
Mają tysiąc pomysłów na minutę, prawie nie śpią, bo żal im czasu, a ostatnio dowiedzieli się, że istnieje coś takiego jak „najbliższe wolne popołudnie” i że podobno wydarzy się za jakieś 2 tygodnie.

BigBeat, czyli Piotr Rychter – jak sam o sobie mówi, dąży do kształtu idealnego, czyli do kształtu kuli. Kabaretowo współpracuje z kabaretem Afera. Jest fotografem i dziennikarzem m.in. portalu lepszypoznan.pl. Po prostu zdolna bestia.

Marta Ratajczak – przyszła na nasze warsztaty improwizacji, ponieważ nie chciało się jej iść na fitness i już została. Ma niespożytą energię i świetne poczucie humoru.

Agnieszka Foryś – jedyna brunetka w grupie. Dorota i Marta twierdzą, że to nic nie znaczy. Sama Agnes zaś łaskawie przekonuje, że to sztuczna inteligencja. Śpiewa, pisze wiersze dla dzieci, błaznuje -€“ jednym słowem osobowość typu multi ADHD.

Morus, po prostu Morus. Gdy na plakacie zobaczył swoje imię i nazwisko to się zdziwił. Pod nazwiskiem Marcin Jakóbczyk nie zna go chyba nawet jego żona. Najbardziej zagadkowa osoba w grupie. Nigdy nie wiadomo kiedy żartuje. Prawdopodobnie robi to cały czas.

Co miesiąc Grupę Impro ZRÓBMY TO! można zobaczyć podczas KLUSKI, czyli KLUbowych Spotkań KAbaretowych w klubie Blue Note.

W trakcie WIECZORÓW KOMEDII IMPROWIZOWANEJ to Wy drodzy widzowie piszecie na żywo niepowtarzalny scenariusz wieczoru, który nigdy się już nie powtórzy, podrzucając nam sugestie niebanalnych postaci i miejsc. Taka specyfika impro 🙂

WWW i facebook:
– nasz FACEBOOK
www.kluska.art.pl
www.kabaretmalze.pl