Drew Carey’s Green Screen Show po polsku!

Drew Carey's Green Screen Show - odcinek 1Nowy wystrój strony to nie jedyny nasz prezent na święta dla fanów WLiiA. Dziś udostępniamy pierwszy przetłumaczony odcinek programu Drew Carey’s Green Screen Show, który był krótkożyjącą kontynuacją Whose Line is it Anyway?. W tym programie wystąpiła większość aktorów z WLiiA, a także debiutanci, którzy wcali nie byli gorsi od poprzedników. Zapraszamy do zapoznania się z tym programem. Odcinek można obejrzeć klikając na obrazek z lewej.

5 Komentarzy

 1. Cwikus - szablony aukcji

  Wg mnie ciekawa alternatywa jednak pewnie to troche nudne dla samej publicznosci „na zywo” – w koncu oni animacji zadnych nie widzieli.

  Na dluzsza mete nei dziwie sie ze program nie przetrwal, nie ma tego „podstawowego jaja” jakim dysponowal np. DCS czy WLIIA…

 2. nemot

  Kolejny dowód, że efektami specjalnymi można zabić najlepszy pomysł.

 3. prowokator

  Najbardziej brakowało mi w tym odcinku Ryana

 4. Jaszczur

  Może to przyzwyczajenie do Whose Line?, ale mam mieszane uczucia. Mimo wszystko wolę, gdy animowanie danej sceny zostawi się mojej wyobraźni, a nie poda wszystko na talerzu. Wtedy cała zabawa traci urok.

 5. x_Jiro_x

  Program rozkręca się w późniejszych odcinkach. Po pierwszym też miałem mieszane uczucia, ale potem jest tylko lepiej.
  Green Screen Show nie przetrwał, ponieważ praktycznie na siebie nie zarabiał. Producenci nie mieli pieniędzy na opłacanie nowych animatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.