4×19

4x19

Uczestnicy: Wayne Brady, Chip Esten, Colin Mochrie, Ryan Stiles
Gry: Randka w ciemno, Grupa Motown, Tytuły piosenek, Scenki z kapelusza, Piosenka

6 Komentarzy

 1. Skinef

  Faktycznie, zobaczcie mine Ryana jak Chip spiewa o maszynie do polerowania lodu.

 2. Basia

  Jeden z lepszych odcinków POLECAM Piosenke o hokeju – a co nagram sobie hicior!!!!Scenki z kapelusza świetnie im wyszły ,, Dojdź,, 🙂 Piosenka na końcu aż miło 🙂

 3. gingerbread

  Piosenka… hm… zastanawiam się, co się stało Ryanowi. Nie żeby nie wyszło super, ale takie 'cuś chyba za często im się nie zdarza?

 4. bartek

  pewnie Ryanowi znów któryś rym ukradł 🙂 ale i tak jest mistrzem w huzlajn ;p

 5. józek

  Według mnie to najlepszy odcinek. Podostawali dobre oferty w kopertach i wykorzystali to świetnie. dużo włożyli tu narzędzia inteligencji- bystrości… Szybkość tego odcinka była niesamowita. To jest odcinek, który mi również w żartach bardzo podszedł- Żartowanie z tym mówieniem jak do psa do dziewczyny- emocja gniewu w akceptacji- jak do psa! Pauza Ryana też się pojawiła, nie była to wpadka- a raczej hołdzik dla kolegów z zagraniem skrajności. Widać po nich w tym odcinku, że to nie tylko improwizacja rozrywkowa ale i aktorska, czy teatralna- tworzą mini sztuki =].

 6. Stachu

  Po obejrzeniu tego odcinka chyba nikt nie powie że ten program jest ustawiany :D. Był znakomity, szczególnie tytuły piosenek i scenki z kapelusza, jednak uważam że piosenka była bardzo słaba, najgorsza jaką widziałem w tym show, zapamiętam z niej tylko nietuzinkowe zachowanie Ryana, jak widać nawet największym kozakom zdarzają się słabsze momenty :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.